O nas

W kilku słowach

Nasz zespół

Pracownicy Zakładu Pielęgnacyjno – Opiekuńczego „Karolinka” to wykwalifikowani specjaliści opieki długoterminowej. Są to m.in. dyplomowane pielęgniarki, technicy fizjoterapii i opiekunowie medyczni. O zapełnienie czasu wolnego dba terapeuta zajęciowy. Staramy się, by w naszym zakładzie panowała ciepła, rodzinna i przyjazna atmosfera.

Czasami największa potrzebą jest to, żeby po prostu ktoś był obok.

Jacek Krawczyk,
Prezes NZPO "Karolinka"
Dlaczego my?

Gdy wymagana jest profesjonalna opieka długoterminowa

W natłoku życia codziennego, nie zawsze mamy czas i możliwości, aby zając się starszymi, schorowanymi osobami na własną rękę, próbując zapewnić im odpowiednie warunki w domu. Wychodząc na przeciw tym problemom, oferujemy całodobową, profesjonalną opiekę na jaką zasługują.

Bezpieczeństwo
Lokalizacja zakładu opiekuńczo-leczniczego w centrum Katowic, to gwarancja łatwego dostępu do wielu lekarzy specjalistów.
Najlepsza opieka długoterminowa

Nasi opiekunowie

Sprawdzony personel, zważający na potrzeby innych.

 Sercem każdego zakładu pielęgnacyjno opiekuńczego są pracujący tam ludzie. W „Karolince” dużą wagę przykładamy do szczególnego szacunku, jakim chcemy otaczać naszych mieszkańców.
Zatrudniamy przyjaznych, uśmiechniętych ludzi z powołaniem. Zależy nam na tym, aby każdy, kto zamieszka w naszym zakładzie, czuł się ważny i zadbany.

Definicja

Co to jest zakład pielęgnacyjno - opiekuńczy?

Zakład w którym udzielane są stacjonarne i całodobowe świadczenia zdrowotne inne niż szpitalne. Świadczenia mogą polegać w szczególności na udzielaniu całodobowych świadczeń zdrowotnych, które obejmują swoim zakresem pielęgnację, opiekę i rehabilitację pacjentów niewymagających hospitalizacji, oraz zapewnieniu im produktów leczniczych potrzebnych do kontynuacji leczenia, pomieszczeń i wyżywienia odpowiednich do stanu zdrowia, a także prowadzeniu edukacji zdrowotnej dla pacjentów i członków ich rodzin oraz przygotowaniu tych osób do samoopieki i samopielęgnacji w warunkach domowych.

0
Łóżek ortopedycznych z materacmi antyodleżynowymi
0 +
Wykwalifikowanych pielęgniarek i opiekunów medycznych
0
Dni w roku niesiemy pomoc naszym Podopiecznym
0
Lat nieprzerwanej działalnośći